Přehled ceníků výpočetní techniky HD elektro v.o.s.

    Kompletní ceníky našich dodavatelů obsahují desítky tisíc položek. To víte, výpočetní technika je dnes skutečně široký obor. A jen díky našemu programátorovi a informačnímu systému, který se nám podařilo společně vytvořit, vám dnes můžeme na Internetu nabídnou ceníky, které jsou skutečně aktuální. Jen prosím počítejte s tím, že ceny se mění opravdu rychle - ceníky bývají aktualizovány i několikrát za týden.

    Vždy se snažíme o to, aby se v cenících objevovaly jen položky, které je opravdu možné dodat. To není zdaleka taková samozřejmost, jak by se na první pohled zdálo. Modely některých výrobků bývají inovovány již po několika týdnech, "staré" modely (někdy jen z minulého měsíce) jsou rychle doprodávány a ani náš informační systém potom nezaručí naprostou bezchybnost. Proto u každé položky najdete i datum její poslední aktualizace - můžete tak snadno posoudit, nakolik je informace od našeho dodavatele čerstvá.

    Chyby v ceníku - zpracování probíhá z větší části automatizovaně, proto se sem mohou přenášet chyby z velkoobchodních ceníků. Samozřejmě se je snažíme průběžně odstraňovat, ale při počtu více než 250.000 vstupních položek a cca 20.000 položek End User ceníku nám prostě občas něco uteče. Pokud takovou nesrovnalost najdete - předem se omlouvám a budu vám vděčen, když mě na ni upozorníte ( webmaster@hd.cz ).

    Ještě jedna poznámka - ceníky jsou doposud opravdu jen ceníky, neobsahují tedy bližší popis prodávaných výrobků. Ten si musíte vyhledat jinde (buďto prostřednictvím našich odkazů, nebo si jej od nás vyžádáte). Vím, že by bylo lepší mít u jednotlivých položek jak technický popis, tak i vyobrazení daného výrobku. Jenže vytváření takových popisů je při tolika položkách velmi časově náročné a my jsme jen malá firma - naše ceníky se tedy svým provedením nikdy nevyrovnají vzhledu velkých internetových obchodů.

A konečně - veškeré zboží vám za mírný poplatek namontujeme nebo nainstalujeme. Prosím, využívejte toho, profesionál zvládne montáž rozhodně lépe, než vy sami doma.

Takže k obsahu ceníků:

    Monitory
    Ceník monitorů obsahuje téměř vyčerpávající přehled většiny značek, dostupných na našem trhu. V současné době můžeme nabídnout několik set modelů od více než 20 výrobců. Pro vás to znamená možnost vybrat si právě ten model, který vám nejlépe vyhovuje, a to ať už se orientujete cenou, nebo preferujete určitou značku či vybíráte podle technických parametrů. Prostě - najdete zde vše od nejlevnějších modelů až po absolutní technickou špičku.

    Procesory (CPU)
Najdete zde všechny procesory, které jsou momentálně na trhu dostupné.

    Paměti
Najdete zde kompletní přehled všech dostupných typů, a to včetně speciálních mudulů pro značkové počítače, servery a notebooky.

    Pevné disky (HDD)
    Ceník obsahuje všechny dostupné modely největších výrobců. IDE a SATA HDD by zde měly být všechny. Stejně tak zde najdete výběr 2,5" HDD pro notebooky. Pen Drive - Flash disky přes USB - sice patří do trochu jiné kategorie, ale protože jejich použití je obdobné, jako použití běžných USB nebo FireWire HDD, jsou zde zařazeny také. Pokud vám chybí širší sortiment u SCSI disků - prostě všechno nestíhám. Na váš dotaz vám ale nabídneme libovolný SCSI disk za přijatelnou cenu.

    Tiskárny Canon
V naší firmě se jedná o nejprodávanějąí značku. Standardně dodáváme všechny modely, na přání vám nabídneme i faxy, kopírky a digit. fotoaparáty této značky.

    Tiskárny HP
V ceníku najdete všechny dostupné modely.

    Tiskárny Epson
V ceníku najdete všechny dostupné modely, vaší pozornosti doporučuji hlavně jehličkové tiskárny (v tomto oboru je Epson prostě jednička) a pro kvalitní inkoustový barevný tisk asi také jen těžko najdete něco lepšího.

    Tiskárny LEXMARK
Najdete zde hlavně profesionální laserovky s rozlišením 1200dpi, inkoustové tiskárny, ale také jehličkové tiskárny nebo např. tiskárny pro spec. použití.

    Tiskárny XEROX
Velmi zajímavé laserové tiskárny - rychlé, levné, navíc s řadou zajímavých možností. Třeba duplex (možnost oboustranného tisku) není rozhodně u tiskáren této třídy běžná vlastnost a přitom pro vás může znamenat nejen velkou úsporu papíru, ale i "profi" vzhled výsledných dokumentů.

    Tiskárny Minolta
Levné (a kvalitní) laserové tiskárny. Zajímavý je např. model s možností současného připojení ke třem počítačům nebo nejlevnější barevná laserovka na našem trhu.

    Spotřební materiál k tiskárnám
Zde najdete hlavně inkoustové cartridge, tonery, papíry a folie do tiskáren. Pokud zde nenajdete požadovanou poloľku, ptejte se - dodáme vám veškerý spotřební materiál ke všem značkám tiskáren, které nabízíme.

    Videokarty
V době, kdy tohle píšu, asi 100 modelů - to už si určitě vyberete.

    Zvukové karty
Najdete zde od nejlevnějších až po opravdu špičkové s profesionálními parametry.

    CD-ROM mechaniky
Velký výběr, včetně DVD a vypalovaček CD i DVD.

    Záložní zdroje (UPS)
Nabízíme kompletní sortiment firmy APC - t.j. největšího výrobce v tomto oboru. Mimoto zde jsou i modely jiných výrobců. A pokud budete potřebovat např. záložní zdroj s výkonem cca 10 nebo 100kVA, dodáme vám ho a to v solidní kvalitě a za přijatelnou cenu.

    Scannery
Nabízíme modely těch výrobců, kteří jsou na našem trhu nejrozšířenější - t.j. UMAX, Microtek, Primax a některých dalších, které pro vás mohou být zajímavé.

    Modemy
Nabízíme jednak značkové modemy těch největších výrobců (Microcom, U.S.Robotics), jednak modely levnějších výrobců - hlavně ty, se kterými máme vlastní dobré zkušenosti. Myslím, že si z naší nabídky každý vybere.

    Skříně
Najdete zde vždy dostatečný výběr jak těch levných, tak i značkových nebo dejme tomu "luxusních" modelů. Samozřejmě se snažíme nabídnout i specielní varianty - např. skříně pro servery, skříně pro 19" montáž nebo externí skřínky pro SCSI disky (např. náš server, na kterém běží i Web, je vybaven takovouto externí skříní, plnou CD-ROM mechanik a SCSI disků).

    Základní desky
Nabízíme dosti široký sortiment osvědčených modelů největších světových výrobců. Zde probíhají změny opravdu rychle - momentálně máme v nákupních cenících asi 800 položek a to bohužel opravdu není v mých silách všechno zpracovat. Takže - v cenících najdete to, co považuji za nejdůležitější a to ostatní je na dotaz.

Takhle můžu pokračovat stále dál a dál - navíc se ceníky neustále rozrůstají.
Vím, že každý o sobě říká - právě my jsme ti nejlepší.
Skutečnost ale je, že jen těžko najdete firmu, která vám může nabídnout tak široký sortiment z oboru výpočetní techniky.

Co zde zatím nenajdete? Zajisté spoustu věcí, ale hlavně bych se zmínit o náhradních dílech pro značkové počítače, servery a pod. Tento sortiment je opravdu obrovský - tisíce a tisíce položek, a tak pokud něco sháníte - ptejte se. Znovu opakuji - v naší databázi je celkem přes 250.000 položek !!!