Přehled ceníků HD elektro v.o.s.

    Nosnou částí našeho sortimentu je a i nadále bude výpočetní technika - hardware. Tyto ceníky se vždy budeme snažit udržovat co nejúplnější a stejně tak najdete tento sortiment hojně zastoupen u nás na prodejně (hojně zastoupen = máme toho na prodejně opravdu dost, ale je to jen normální prodejna, ne velkoobchod nebo velkosklad).

    K tomu samozřejmě náleží software - nabízíme docela slušný sortiment, ale pokud vám to nestačí a nenacházíte v našich cenících to, co potřebujete, klidně se zeptejte. Stále platí, že naše nákupní ceníky obsahují mnohem více položek, než kolik jich dokážeme zpracovat. Ale dodat vám můžeme prakticky cokoliv.

    Další kapitolou jsou počítačové sítě.
Bez problému vám dodáme veškeré aktivní prvky - síťové adaptery, huby, switche apod. V sortimentu máme nejen zařízení pro klasické kabelové sítě, ale samozřejmě mi aktivní prvky a ntény pro sítě bezdrátové (Wi-Fi). Vybrat si můžete z kompletního sortimentu více než desítky nejznámějších firem, zabývajících se síťovými technologiemi.
Můžete u nás samozřejmě koupit i drobnou konfekci - kábly, zásuvky, konektory apod.
Co je ale to nejdůležitější, co vám můžeme nabídnout, je kompletní návrh a realizace celé vaší sítě - respektive rekonstrukce té stávající.
Osobně si myslím, že právě v tomhle je naše největší síla. Existuje spousta firem, které se zabývají sítěmi. Jejich zkušenosti jsou ale většinou z té realizační oblasti - počínaje návrhem a konče předáním zákazníkovi. My máme navíc dlouholeté zkušenosti s používáním, správcováním a každodenní údržbou - proto se naše názory na návrh počítačové sítě oproti konkurenci poněkud odlišují. Oni vědí, jak to má být z přísně teoretického hlediska - my víme, jaké změny je potřeba udělat, aby to v praxi opravdu spolehlivě fungovalo a zákazník byl zcela spokojen.

Optické přístroje - nosnou část tohoto sortimentu tvoří digitální fotoaparáty. Snažíme se nabízet kompletní sortiment, včetně veškerého příslušenství a doplňků. Mimoto najdete v cenících i fotoaparáty na kinofilm, dalekohledy a další sortiment.

Prezentační technika - je dnes s výpočetní technikou úzce provázána a proto ji máme v sortimentu také. Nabídneme vám všechny druhy video- a datavideoprojektorů, plasmové panely, projekční plátna a spoustu dalšího.

Kancelářská technika - nabídneme vám všechny druhy skartovačů, laminátorů, vazačů, řezaček a dalšího kancelářského vybavení. Samozřejmě totéž se jedná i příslušného spotřebního materiálu - ať už jsou to folie pro laminaci, hřbety pro termovazbu nebo spony pro sešívačky. A samozřejmě můřeme nabídnout a některý doplňkový kancelářský sortiment, jako jsou kalkulačky, diktafony apod.

Zabezpečovací technika - v některých směrech se prolíná s optikou. Např. rozlišit která kamera je ještě z kategorie webových kamer a která by již spíše patřila do zabezpečovací techniky, je někdy trochu problém. Takže - ty jednoduché kamerky s připojením přes USB najdete pod webovými kamerami - vše ostatní v oddělení zabezpečovací techniky. A pochopitelně - najdete zde i řadu dalších věcí, které do tohoto oboru patří.

Pokladní systémy - vše od pokladních jehličkových nebo termálních tiskáren, pokladních zásuvek na peníze, skenerů čárového kódu až po pokladní displeje a další pokladní nezbytnosti.

Energie - sem jsem zařadil všechny zdroje elektrické energie, ať už galvanické články (lidově zvané baterie), akumulátory, různé síťové zdroje, nabíječky atd.

GPS - k této kategorii asi není co dodávat, samostatně proto, že se mi do žádné jiné škatulky nevešla


I následující kategorie v našich cenících najdete. Předem ale upozorňuji :
výpočetní technika tvoří základ - vše ostatní je doplněk sortimentu.

Měřící technika - v určité smyslu souvisí s naším sortimentem, takže u nás najdete některé základní měřící přístroje, hlavně ty, které mají s výpočetní technikou souvislost. Samostatnou kapitolu pak zde tvoří výprodej starší měřící techniky.

Domácí spotřebiče - tak tohle nepatří do našeho běžného sortimentu, ale zákazníci se na to ptají a my to vám to nabídnout můžeme. Jen dodací doby jsou poněkud problematické - buďto je to ve velkoobchodě skladem a pak to obdržíte obratem, nebo na objednávku a pak to trvá zhruba měsíc (což se vám asi nebude chtít čekat ). Doufám ale, že se časem i v této oblasti podmínky zlepší.

HiFi technika - v některém směru se s výpočetní technikou prolíná. Typický případ - vezměte si počítačový monitor (samozřejmě LCD), který má zabudovaný TV tuner. Řeknete "jasný případ". Ale teď máme TV přijímač (také LCD), který ovšem má VGA vstup a lze jej tedy připojit k počítači místo monitoru. Takže - kdy je to "ještě" monitor a kdy "už" televize?
    V našich cenících se to snažíme rozdělit tak, že to co má rozlišení minimálně 800x600 bodů a více je řazeno mezi monitory, ostatní mezi HiFi techniku. Důležité ale je, že se zde tyto dvě kategorie prolínají a podobně je tomu i u dalších výrobků - např. sluchátka nebo reproduktory za 200,- Kč patří jako počítačové příslušenství mezi multimedia. Podobný výrobek za 10.000,- Kč patří logicky mezi špičkovou HiFi techniku. Ovšem kde leží hranice? v jaké kvalitě? v jaké ceně? A právě proto máme v sortimentu i řadu výrobků, které opravdu patří spíše mezi špičkovou techniku - ať už jsou to sluchátka nebo reproduktory, televizory, DVD přehrávače, zesilovače a mnohé další. Samozřejmě, nehledejte tyto produkty u nás na prodejně, ale na objednávku vám je dodáme během několika dnů.

Telekomunikace - sice se také jedná o okrajový sortiment, ale zde je situace přece jen lepší. Část sortimentu vám dodáme sami bez problémů, tu druhou část zrealizujeme ve spolupráci s "druhou polovinou" naší firmy, které se na telekomunikace zcela specializuje. Díky tomu vám můžeme nabídnou vše od běžného mobilu nebo kancelářského faxu až po široké spektrum služeb - kompletní telefonní rozvody a ústředny, zabezpečení vašeho objektu nebo jeho kompletní ozvučení.

Literatura - nejsme sice knihkupectví, ale ve velkoobchodních cenících se tento sortiment také vyskytuje a tak pokud potřebujete nějakou literaturu, která u vás není k sehnání, můžete to zkusit přes nás.