Co zde najdete:

 

1) KDO JSME - CO DĚLÁME - CO VÁM NABÍZÍME

2) OBCHODNÍ PODMÍNKY

3) ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

4) ZÁSILKOVÝ PRODEJ

5) SERVIS

6) OBRAZOVÁ DOKUMENTACE NA WWW

 

 

1) KDO JSME - CO DĚLÁME - CO VÁM NABÍZÍME

    Firma HD elektro  se skládá ze dvou částí:

 

HD elektro CZ s.r.o. dříve MATEŘSKÝ PODNIK (dnes již samostatná firma) - najdete v Šumperku (tel. 649 214 600). Tato část firmy se zabývá telekomunikacemi a sítěmi. Pokud tedy potřebujete telefonní ústřednu (od nejmenších po největší a všech různých značek) nebo nainstalovat do budovy nové telefonní rozvody, telef. přístroje, záznamniky, faxy atd., jste zde na správném místě. Mimoto vám nainstalují počítačovou síť a dokážou to opravdu dokonale. O tom svědčí nejen seznam referenčních instalací, ale také to, že já sám jsem se s nimi dal dohromady na základě naprosté spokojenosti s jejich prací. Když jsme se na ně tenkrát dívali, říkali jsme "takhle se bude dělat, až budeme jednou opravdu v tom kapitalismu". Představte si partu chlapů, kteří dovedou makat jak šroubci, dělají hlavně odpoledne a v noci (pracovní doba končí někdy ve dvě ráno - to aby nepřekáželi zákazníkům a mohlo se drátovat za plného provozu), na vrtačkách mají vysavače, všechno po sobě zametou, odstaví a zase zpátky přistaví překážející nábytek, prostě čistá, rychlá a kvalitní práce.
    Jediná reklamace na jejich práci - "kdy už k nám do místnosti konečně dojdou ?" a odpověď zněla - "už to máte dávno hotovo." Pracovníci v místnostech opravdu ani nezjistili, že jsou pod oknem schované zásuvky a za skříněmi lišty s kabeláží (tohle si nevymýšlím - čestný pionýrský). Právě pro tyhle vlastnosti jsem si tuhle partu později pozval na prodrátování nemocnice (a zvládli to za plného provozu a k naprosté spokojenosti personálu - a to už je u lidu nemocničního co říct, umíte si představit, jak jsou citliví na pořádek, čistotu a hlavně na hluk) a proto jsem také vstoupil do firmy - dělá se mi holt nejlíp s lidmi, kteří dovedou máknout a své práci rozumějí.

A ještě uvedu několik příkladů sítí, které už mají na svém kontě:

Objekt

  počet zásuvek  
(cca)

Ministerstvo kultury ČR

80

Motokov Praha a.s.

500

Krajský obchodní soud Brno

200

Lites Liberec a.s.

100

Spořitelna Olomouc

50

Spořitelna Přerov

50

Spořitelna Šumperk

100

Ferona Brno a.s.

150

Palma Šenkvice

50

Škodaexport Praha

50

  Masarykův onkologický ústav Brno  
(stará zástavba)

120

 

A teď už my

HD elektro v.o.s. BRNO - výpočetní a kancelářská technika.

 Náš sortiment - prakticky všechno z oboru. Jsme specialisté na počítačové sítě (nedrátujeme je, ale navrhujeme) a všechno co s nimi souvisí (servery, počítače, správa sítě atd.). Konstruujeme nejen standardní počítače, ale i stroje na zakázku, určené pro CAD a DTP. Vyznáme se docela slušně v tiskárnách, modemech a další technice. Seženeme vám to nejlepší, co můžete ve své práci využít. Naší snahou není prodávat krabice, ale nabízet komplexní služby. Proto vám také všechny komponenty na přání za mírný poplatek nainstalujeme. Ale nejen to. Můžete za námi přijít a nemusíte přitom vůbec vědět, co si přesne chcete koupit. Nečekáme od vás, že nám řeknete "Potřebuji super SCSI disk s digitálními magnetorezistivními hlavami od firmy Idahoo s označenim QWPR 4007/ax13-86".

Stačí, když víte:

1) proč už vám váš počítač nestačí, při jaké práci je příliš pomalý apod.

2) co všechno na něm chcete v budoucnu dělat

3) kolik jste do toho ochotni investovat

Naším úkolem je potom vybrat pro vás tu správnou techniku, nabídnout vám několik variant a připadně vám ukázat, jak to bude vypadat, když...
Dokážeme vám poradit zařízeni, které co nejlépe vyhovuje vaší práci. Rozmluvíme vám zbytečně drahou variantu nebo vás naopak přesvědčíme k zakoupeni něčeho sice dražšího, ale pro vás opravdu potřebného.

Snažíme se mít co nejširší přehled přes výpočetní a kancelářskou techniku. Nemáme skladem zdaleka vše, co můžete najít v našich cenících, ale celý sortiment vám dokážeme rychle obstarat a dokážeme dodat i speciality, které nemůžete jinde objevit.

Nabízíme vám prostě naše služby - a snažíme se to dělat tak, aby se každý zákazník opět vracel a pokud možno s sebou přivedl i své známé nebo přátele - budoucí další spokojené zákazniky.

 

2) OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Firemní ceníky jsou zveřejněny na WWW.HD.CZ . Všechny nabídky platí do vydání nového ceníku. Snažíme se pravidelně aktualizovat všechny ceníky na WWW. K tomu slouží automatizovaný informační systém, který vybírá položky z ceníků několika desítek velkoobchodů. To, že nějaké zboží na WWW nenajdete, neznamená, že vám je nemůžeme dodat. Cely sortiment má dnes více než 100.000 položek a není prostě v lidských silách mít v cenících všechno. Takže pokud sháníte cokoliv z oblasti výpočetní a kancelářské techniky, volejte, majlujte, prostě - ozvěte se !!

Objednávku možno učinit osobně, písemně nebo e-mailem, u stálých zákazníků stačí telefonicky. Při prvním odběru nebo u větších zakázek vyžadujeme zálohovou platbu (cca 10-60% - dle druhu zboží či dohody se zákazníkem).

Firma si vyhrazuje právo měnit ceny průběžně dle kurzu dolaru a velkoobchodních cen. Tato změna probíhá automatizovaně - platí tedy ceny na WWW.

Komponenty u nás zakoupené vám na požádání za mírný poplatek namontujeme. Na území Brna provedeme tuto službu i u vás v bytě nebo na pracovišti.  Pro okolí Brna poskytujeme tyto služby po předchozí domluvě.

 

3) ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Na všechno zboží je poskytována záruka dle Obchodního zákoníku po dobu 24 měsíců ode dne prodeje.

Výjimku tvoři:

a) výprodejní akce, kdy je zákazník upozorněn, že kupuje zboží se zkrácenou zárukou

b) speciální komponenty (monitory, disky, aktivní síťové prvky aj.) kde bývá naopak záruční doba prodloužená na 3 až 5 roků. V tom případě je vždy prodloužená záruka uvedena na faktuře.

Při všech reklamacích od vás budeme vyžadovat doklad o prodeji a pokud bylo zboží dodáno v krabici, pak i originální obal (někteří výrobci to tak od nás vyžadují).

Pokud se vám pokazí zařízeni po záruční době, nezoufejte, přineste ho, něco s tím uděláme! To už je samozřejmě mimo záruku, ale vždy se pokusíme.  

 

4) ZÁSILKOVÝ PRODEJ

     Pokud bydlite ve větší vzdálenosti od Brna, zašleme vám zboží na dobírku. Nejsme sice typická "zásilková služba", ale chceme vyjit vstříc těm zákazníkům, kteří si u nás nemohou vyzvednout zboží osobně. Vybrané zboží vám (obvykle po telefonické konzultaci) pošleme prostřednictvím České pošty nebo rozvážkovou službou. Účtujeme jen nezbytné náklady na dopravu (obvykle cca 100,- Kč), nechceme aby se vám taková zásilka zbytečně prodražovala. Součástí zásilky může být po dohodě stručný popis instalace. Pokud vzniknou problémy s instalací a oživením zařízení, jsme vám k dispozici a po telefonu vás "nasměrujeme" tak, aby vše v pořádku fungovalo.

Pokud máte jakékoliv dotazy a připomínky, klidně se na nás s důvěrou obraťte.

5)SERVIS

    Servisní služby se postupně stávají nejdůležitější náplní naší práce. Rozhodně je to tím, že prostě umíme... V prodeji nám dnes dokáže konkurovat řada firem, které nabízejí své zboží za ceny velkoobchodní, za ceny diskontní či za ceny o 10%, 20% nebo dokonce 60% snížené.

6) OBRAZOVA DOKUMENTACE NA WWW

 

Podrobnější informace ohledně technických parametrů nebo dalšího sortimentu zodpovíme telefonicky, e-mailem nebo při vaší osobní návštěvě. Pokud si ale chcete udělat přehled pomocí internetu, máte možnost. Začal jsem totiž dávat na WWW obrazovou dokumentaci (prospekty, vyobrazení jednotlivých zařízeni, srovnávací tabulky apod.). Nečekejte profesionální grafiku - naopak, snažím se dělat malé soubory, aby to nezabralo na WWW několik GB a taky aby se vám to přes internet dobře stahovalo. Rozhodně to ale bude dostatečná kvalita, abyste získali přehled, jak zařízení vypadá a abyste dokázali přečíst technické údaje.  Ted už je jen na mně, aby bylo na WWW co nejdřív dost informací, týkajicich se tiskaren, monitoru, modemu a vsech ostatnich zarizeni, o ktera mate zajem. I podle jednoducheho obrazku se vam bude vybirat lepe, nez podle jednoradkoveho popisu v cenicich. Bohužel, den má jen 24 hodin a já na to všechno sám nestačím. Takze kdyz mate zajem o neco, co tam jeste neni, klidne zavolejte, ja to tam dam prednostne.

Big Boss